Marcin Koza
Regionalny Dyrektor Sprzedaży – Polska Zachodnia Oriflame Poland Sp. z o.o.
Marcin Koza
Regionalny Dyrektor Sprzedaży – Polska Zachodnia Oriflame Poland Sp. z o.o.

Menadżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży i zarządzania sprzedażą w różnych branżach. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Swoją karierę rozpoczynał w branży finansowej, w której spędził blisko 15 lat pracując dla takich instytucji jak Kredyt Bank, Credit Agricole i Fines S.A. Odpowiadał za zarządzanie terenowymi zespołami sprzedażowymi w obszarach bankowości detalicznej, ubezpieczeń, bankowości dla małych i średnich przedsiębiorstw, działającymi zarówno w strukturach własnej jak i agencyjnej sieci sprzedaży. Był zaangażowany również w budowę zespołów wsparcia sprzedaży oraz trenerów odpowiedzialnych za rozwój kompetencji menadżerskich i sprzedażowych. Wielokrotnie nagradzany za ponadprzeciętne rezultaty oraz wdrażane projekty podnoszące efektywność sprzedaży.

Blisko 6 lat temu rozpoczął nową przygodę zawodową, związując się z branżą sprzedaży bezpośredniej. W Oriflame odpowiada za rozwój struktur sprzedaży, tworząc nowe narzędzia i programy, a także wdrażając i nadzorując realizację kluczowych projektów sprzedażowych. Jednym z nich pozostaje Program Samochodowy, realizowany we współpracy z jednym z dostawców z Grupy Volkswagen, dzięki któremu Partnerzy Biznesowi Oriflame realizują swoje marzenia o posiadaniu własnego auta prosto z salonu.

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.