Zobacz skrót 11. edycji Eksperta Flotowego

O wydarzeniu

Ekspert Flotowy to coroczny, bezpłatny program szkoleniowy dedykowany dla menedżerów flotowych, organizowany przez Volkswagen Financial Services Polska. Wydarzenie to, ze względu na swoją unikalną formułę od lat przyciąga uwagę osób zarządzających flotami pojazdów, ich łączna liczba w ubiegłym roku przekroczyła 2500!

11 edycja jest wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze odświeżona została formuła szkoleń, obok wykładów i prelekcji pojawi się więcej case study’s, w których praktycy z branży będą dzielić się z uczestnikami najlepszymi praktykami w obszarach takich jak elektryfikacja flot, wykorzystanie flot w komunikacji wartości przedsiębiorstw czy wykorzystania samochodów do budowania wizerunku firmy na rynku.

Po drugie, Ekspert Flotowy zyskał nowego, strategicznego partnera, którym została wyjątkowa, najmłodsza i najszybciej rozwijająca się marka samochodów w Europie – CUPRA. To samochody, których niepowtarzalny charakter i drapieżny design zwraca uwagę na drogach i trafia w gusta użytkowników flot, szczególnie wśród kadry menadżerskiej i w segmencie „User – chooser”. CUPRA wpisuje się zatem doskonale w tegoroczną edycję Eksperta Flotowego, w której sporo miejsca poświęcimy wizerunkowi flot.

Po trzecie, tegoroczną edycję startujemy w roku jubileuszowym dla Volkswagen Financial Services Polska.
Już 25 lat VW FS dostarcza mobilność Klientom flotowym w Polsce i właśnie z tej okazji w wydarzeniu wezmą udział także goście specjalni.

W końcu po czwarte, na czele nadchodzącej, 11 edycji staną: nowy Dyrektor Departamentu Sprzedaży Flotowej VW FS Maciej Zwiewka oraz Dyrektorka Marki CUPRA w Polsce, Daria Zielaskiewicz.

Podsumowując: uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji ekspertów o najnowszych trendach i rozwiązaniach w zarządzaniu flotą pojazdów firmowych, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązywać kontakty z profesjonalistami branży flotowej. 

W trakcie rejestracji wybierz formę udziału w szkoleniach: stacjonarnie lub online. 

Zapraszamy!

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej edycji programu Ekspert Flotowy, który od 10 lat pomaga menadżerom flotowym w doskonaleniu swoich umiejętności. W tym roku, skupimy się na najnowszych trendach i rozwiązaniach w dziedzinie nowoczesnego i efektywnego zarządzania flotą. Zapraszamy do aktywnego udziału i wymiany doświadczeń.
 

Maciej Zwiewka
Dyrektor Departamentu Sprzedaży Flotowej Volkswagen Financial Services Polska

CUPRA dostarcza nie tylko wyraziste auta z unikalnym designem i osiągami, ale przede wszystkim ekscytujące emocje, o których warto pamiętać w naszej codzienności. CUPRA, poprzez swój wygląd i młody wiek jest wspaniałym wyróżnikiem firm, gwarantuje bezpieczeństwo przez technologię i 5 lat gwarancji oraz jest niebanalnym benefitem pozapłacowym, bardzo docenianym przez użytkowników. Cieszę się, że dzięki temu partnerstwu będziemy mogli przybliżyć świat CUPRY menedżerom flotowym.

Daria Zielaskiewicz
Dyrektorka marek SEAT i CUPRA w Volkswagen Group Polska

Opinie uczestników szkolenia

Program szkoleń Ekspert Flotowy jest wyjątkową, nieocenioną wręcz inicjatywą dla fleet managerów, która zapewnia aktualną, bieżącą wiedzę, dostęp do najnowszych informacji, trendów i regulacji prawnych oraz wymianę praktycznych doświadczeń pomiędzy uczestnikami. O szkoleniu Eksperta Flotowego dowiedziałam się pierwszy raz pod koniec roku 2018 i od 2019 uczestniczę w każdej edycji.Luba Kurek - członek SKFS, Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A.

Nie mogę się już doczekać szkolenia wrześniowego. Temat elektromobilności jak najbardziej przyda się w mojej codziennej pracy. Elektromobilność w Polsce nabiera tempa, coraz więcej samochodów elektrycznych zauważamy na naszych drogach i coraz więcej firm przygotowuje się do zmiany floty na samochody w pełni elektryczne. Jest to fajna inicjatywa. Poprzez rozłożenie szkolenia na kilka terminów, można poznać każdy aspekt zarzadzania flotą połączony razem z bezpieczeństwem oraz na szkoleniach stacjonarnych wymienić się doświadczeniami z innymi managerami floty.Sylwia Nikisz - Fleet Management Specialist w VELUX Polska

Partner merytoryczny

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.