Paweł Ruta
Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej Grupy & One.aftersales w Volkswagen Group Polska
Paweł Ruta
Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej Grupy & One.aftersales w Volkswagen Group Polska

Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej Grupy & One.aftersales, związany z Koncernem VW AG od 1997 roku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – z wykształcenia technik samochodowy oraz finansista. Doświadczenie zdobywał przechodząc przez wszystkie szczeble kariery w obszarze After-Sales. Od roku 2007 na stanowiskach managerskich w marce Volkswagen oraz w ramach Grupy VW. Aktywny uczestnik wielu projektów strategicznych dla rynku polskiego oraz na poziomie międzynarodowym. Uhonorowany Złotą Szpilką za całokształt pracy i zaangażowanie w rozwój marki Volkswagen na rynku polskim. W latach 2018-2020 pełnił funkcję Dyrektora After Sales w strukturach Volkswagen Group Japan.
Od 2021 roku, jako Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej & One.aftersales, kieruje 8 następującymi działami: Dział Raportowania i Analiz, Dział Rozwoju Biznesu i Procesów, Dział Produktu, Dział Strategicznych Kanałów i Programów Sprzedaży, Doradcy Sieci, Dział Techniki i Serwisowe Centrum Diagnostyczne, Logistyka, Akademia Szkoleń.

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.